Bitconnect nedir ?

Başlamadan önce bitconnect coin’in ne olduğuna bir bakın : BitConnect Coin Nedir ?

Bitconnect, Bitcoin ile Bitconnect Coin alım,satım ve ticareti üzerinden kar sağlamak amacı ile kurulmuş bir platformdur.Bitconnect sitesi üzerinde kazanç sağlayabileceğiniz yollar şunlar; Lending(Yatırım),Referrals(Partner Kazancı),Staking(Bitconnect Coinleri cüzdan da tutarak ekstra kazanç sağlarsınız.),Trading(Bitcoin ve Bitconnect coin ticareti ile kazanç sağlayabilirsiniz.) ve Mining(Yeterli madencilik ekipmanları ile kazanç sağlayabilirsiniz.)

Kayıt olmak için : BitConnect

Bu videoda benim site üzerinde ki ilk yatırımımı ve nasıl yatırım yapabileceğinizi görebilirsiniz.Videonun aşağısın da kazanç planlarını detaylı açıklamaya çalışacağım.

Kazanç Durumum : Bitcoin Kazançlarım

Kazanç Planları

BitConnect Yatırımı

BitConnect anasayfasından bitconnect coin ile bitconnect sitesine yatırım yapabilirsiniz. Bu yatırım seçeneği kazancını Bitconnect Trading Bot ve Volatility yazılımından sağlar. Bu yatırım seçeneğinden günlük kazanç elder edersiniz. Yatırım süresi tamamlandıktan sonra yatırım tutarınız size iade edilir.Siz isterseniz bu tutarı günlük kazanç için tekrar yatırım yapabilir ya da çekebilirsiniz.

BitConnect Coin Yatırım Oranları

$100 – $1.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar).Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 299 Gün

$1.010 – $5.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.10 bonus).Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 239 Gün

$5.010 – $10.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.20 bonus).Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 179 Gün

$10.010 – $100.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.25 bonus).Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 120 Gün

(Hatırlatma : Volatility Yazılımı günlük kazanç oranlarını bitcoin pazarında ki dalgalanmalara göre belirler.)

Bitconnect Yatırımı yapmak istiyorsanız önce Bitconnect Coin almak zorundasınız. Site üzerinde BCC Exchange sayfasından Bitcoin ile BCC satın alabilirsiniz.

Bitconnect Partner Programının kazanç oranları şunlardır.

Bitconnect Coin’leri bilgisayarınıza yükleyeceğiniz cüzdanda tutabilir ve tuttuğunuz süre boyunca aşağıdaki tabloda gösterilen oranlarda kazanç sağlayabilirsiniz.Örnek: 1 Ocak 2017’den başlayıp 1 Haziran 2017’ye kadar tutmuş olsaydınız coinleriniz ekstra %60  artmış olacaktı.

Madencilik ile kazanç sağlayabilirsiniz.(Madencilik hakkında bilginiz yoksa veya normal bir bilgisayar üzerinden çok bir kazancı yoktur .Gerekli ekipmanlarınız varsa iyi kazançlar sağlayabilirsiniz.)